SKUTEČNÝ VÝDĚLEK PŘES INTERNET

Stránka o výdělku na internetu

iVyzkumy.cz

Zde vyděláváte 3 způsoby a není povinnost se účastnit, pouze pokud si chcete přivydělat, takže registrace je netřeba se bát. Vždy vás kontaktují pouze přes e-mail, nikdy přes telefon ani českou poštou.

A) On-line dotazníky
V případě, že obdržíte emailem pozvánku k účasti v online dotazníku, bude tato pozvánka obsahovat adresu stránek dotazníku. Po příchodu na tyto stránky se přihlásíte pod svým heslem do systému a vyplníte dotazník. Za vyplnění dotazníku je Vám připsán předem stanovený počet bodů na váš účet (obvykle v hodnotě 4-30 Kč), případně jsou účastníci zařazeni do slosování o věcné a finanční výhry.

B) Virtuální diskuse
Skupinové diskuse - Focus Groups - jsou jednou z významných metod výzkumu trhu. On-line focus výzkum sdružuje menší skupiny respondentů (většinou okolo 6-8mi) ve virtuálním prostředí. Focus skupina je otevřeným diskusním fórem, které probíhá na bázi klasického chatu. Každá diskuse je řízena moderátorem. Trvá přibližně 1-2 hodiny. Účastníci těchto diskusních skupin jsou vybíráni dle požadavků na každý konkrétní projekt. K výběru jsou používány údaje, které uvádíte při registraci (věk, vzdělání a podobně) a nabídky na účast jsou odesílány také emailem, stejně jako nabídky na účast v online dotaznících.
Účast v iFocus výzkumu zaručuje každému respondentovi přímou odměnu (obvykle v rozmezí 300 - 1000 Kč).

C) Klasické výzkumy
Některé výzkumy vyžadují osobní přítomnost účastníků v sídle agentury či jiných prostorách vhodných pro výzkum trhu. Jde např. o klasické diskusní skupiny či hloubkové rozhovory apod. O možnosti zúčastnit se podobných skupin Vás budeme opět informovat emailem. Účast v neinternetovém výzkumu zaručuje každému respondentovi přímou odměnu (obvykle v rozmezí 400 - 1000 Kč).

Registrujte se ZDE

Posledni komentare
27.06.2013 22:53:11: http://dg-future.webnode.cz/